4KA Global

NEDEN BİZ

4KA GLOBAL, ülke içi ve çevresinde 20.000’den fazla FMCG (Hızlı Tüketim Malları) ürünün ithalat ve ihracatını yapan bir dış ticaret şirketidir. Tedarikçiler ve süpermarket zincirleri ile iş birlikleri yaparak 500’den fazla tanınmış uluslararası üretici markasının ürünlerini tüketiciler ile buluşturuyoruz. Dış ticarette attığımız adımlar, aldığımız akılcı ve geleceğe dönük kararlar ile büyümeye devam ediyoruz.
Sahip olduğumuz depolama alanları ile müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız. %100 orijinal ve bandrollü ürünleri her zaman hazır bir şekilde 4KA GLOBAL’de bulabilirsiniz.

İthalat

Uluslararası pazarları sürekli takip ediyor, kaynakları özenle seçiyor ve ürünleri en cazip fiyatlarla satın alıyoruz. Tanınmış küresel markaların gücüne ve ticaret yaptığımız ürünlerin en yüksek kalitesine inanıyoruz.

ihracat

İhraç edilen ürünlere özen gösteriyoruz, onları dünyanın her yerine hızlı ve güvenli bir şekilde taşıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve dünya çapındaki müşterilere en üst düzeyde hizmet sunuyoruz.

lojistik

Modern altyapı ve profesyonellerden oluşan bir ekip, en üst düzeyde kapsamlı lojistik ve nakliye hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz tüm çözümler, her müşteri için ayrı ayrı oluşturulur.

pazar araştırması

Hizmetlerimiz öncelikle işbirliğine dayanmaktadır. Müşterilerimizin operasyonlarını yöneten iş mekanizmalarını daha iyi anlamalarına yardımcı oluyoruz.

depolama

Yüksek adetli taleplerinizi anında karşılayabiliyoruz. Hacimli depolama alanlarımızda muhafaza ettiğimiz ürünler ile isteklerinize yanıt veriyoruz.

Tedarikçi

Dünyanın her yerindeki müşterilerle çalışıyoruz. İthalat ve ihracat departmanı, yabancı ofisler, profesyonel ve etkili bir şekilde kapsamlı hizmetler sunmamızı sağlar. Nerede olursanız olun size ulaşabiliyoruz.

Gümrükleme

Gümrük hizmetlerini en üst düzeyde sunuyoruz. Teklifimiz şunları içerir: ihracat ve ithalat izni, gümrük antrepo hizmetler beyannameler ve diğer birçok faaliyet.

ORİJİNAL ÜRÜNLER

Ürünlerimizin tamamı ana üreticilerden satın alınmış %100 orjinal ürünlerdir.